Kapat
(0) ürünler
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Filtreler
Özellikler
Ara

Vecton Hakkında

Vecton Hakkında:

Tech90 ailesi olarak, müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda, Vecton markamız ile, Kızıltoprak’ta bulunan mağazamız ve vecton.com.tr online mağazamız ile ihracat fazlası 10.000 e yakın motosiklet pantolonu doğrudan online satışa sunmuştur.

Tech90, Kevlar® pantolon üretimi yapan Türkiye ve Avrupa’da tek firma olması sebebi ile, mağazacılık ve online satış kanalı olarak Vecton markasını kullanmıştır.

%100 Türk malı: Vecton.com.tr’de, ipliği dahil %100 Türkiye’de üretilen gerçek Kevlar®, Cordura® kumaşları, yine Türkiye’de üretilen korumalar ile birlikte, Avrupa’nın yarı fiyatından daha da düşük fiyatlar ile CE onaylı olarak alabilirsiniz.

Doğru beden: Vecton.com.tr’den binlerce ihracat fazlası ürünü, beden ölçünüzü girerek filtreleyebilir ve “tam bedeninize uygun” olarak görerek, gördüğünüz ürünü doğrudan satın alabilirsiniz.

Gerçek Kevlar®: Vecton.com.tr’de sadece gerçek Kevlar® içeren, CE güvelik onayına sahip lisanslı motosiklet pantolonları ve ekipmanlarını bulabilirsiniz.

Benzer ürünlerin Kevlar® adı altında satıldığı

Neden Gerçek Kevlar®?

Tech90 üretimi Kevlar® kumaşlar, testlerden geçmiş ve kullanımı onaylanmıştır. Gerçek Kevlar® kumaş, sadece CE(Avrupa Birliği Güvenlik Onayı) onaylı pantolonlarda kullanılır. Dolayısı ile, sadece Kevlar® kullanımı güvenli bir pantolon üretmek için yeterli değildir. Kimyasal, sürtünme, yırtılma testleri başta olmak üzere birçok testten geçen ürünler Kevlar® pantolonu oluşturur.

Ürünler:

Vecton’da tamamı Kevlar®, parça Kevlar® gibi Kevlar® tiplerine göre ürünler olmakla birlikte, birçok farklı kesimde pantolon, Tech90’ın geliştirmiş olduğu ve Avrupa’daki müşterilerimizin kullandığı su kaydırma sistemleri, Kevlar®-Coolmax® konfor ve güvenliğe sahip kumaşları ile Avrupa’da en yüksek segmentte bulunan ürünleri Türkiye’deki son kullanıcıya doğrudan ulaştırıyoruz.

 

  •         Kevlar® , DuPont’un tescilli markasıdır.

 

 

( INSTAGRAM LİNK)